تصاویر اعتراض مردم سوزا به فروش ساحل ، واکنش یک مدیر منطقه آزاد قشم

به گزارش لحظه عکاسی، شماری از مردم شهر سوزای قشم در اعتراض به فروش سواحل در این شهر با ایجاد زنجیره انسانی خواستار حذف قرارداد فروش سواحل از سوی سازمان منطقه آزاد شدند.

تصاویر اعتراض مردم سوزا به فروش ساحل ، واکنش یک مدیر منطقه آزاد قشم

به گزارش لحظه عکاسی به نقل از تسنیم، سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد قشم در رابطه با این واگذاری اظهار کرد: در این واگذاری که بین شهر سوزا و روستا مِسن اجرا شده، فاصله 60 متر حریم دریا رعایت شده و تجاوزی به دریا و ساحل صورت نگرفته و هیچ محدودیتی برای دسترسی به ساحل ایجاد نخواهد کرد.

روح الله کرمی اضافه نمود: پروژه شیلاتی ماهی در قفس که با سرمایه گذاری بومیان جزیره در 2.5 هکتار مساحت سواحل سوزا اجرا می شود، تمام مسائل قانونی حریم سواحل را رعایت نموده و این منطقه در استان هرمزگان بهترین محل برای اجرای سایت پشتیبانی پرورش ماهی در قفس است.

سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به نگرانی های مردم در زمینه این واگذاری ها بار دیگر بر امکان دسترسی مردم به این ساحل تاکید نمود.

کرمی یادآور شد: زمین این پروژه سال 97 به سرمایه گذار واگذار شده و تمام فعالیت های مالی که در جزیره قشم اجرا می شود عمده منافع مالی آن از جمله ایجاد شغل و توسعه اقتصاد خانوار به خود اهالی این منطقه باز می شود.

تصاویری از اعتراض مردم سوزا را در زیر ببینید:

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر اعتراض مردم سوزا به فروش ساحل ، واکنش یک مدیر منطقه آزاد قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر اعتراض مردم سوزا به فروش ساحل ، واکنش یک مدیر منطقه آزاد قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید