دستگیری 2 سارق موتورسیکلت در بابلسر

به گزارش لحظه عکاسی، خبرنگاران/مازندران فرمانده انتظامی بابلسر از شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای و کشف 3 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این شهرستان خبر داد.

دستگیری 2 سارق موتورسیکلت در بابلسر

حسین اسدی در تشریح این خبر گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و در پی وقوع چند دستگاه موتورسیکلت در شهرستان بابلسر ماموران کلانتری 12 این فرماندهی با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، پیروز به شناسایی 2 سارق حرفه ای در این شهرستان شدند.

وی شرح داد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابلسر اظهار داشت: متهمان در بازپرسی های به عمل آمده تاکنون به سرقت 3 دستگاه موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کردند.

اسدی از کشف موتورسیکلت های مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار کرد: این 2 سارق حرفه ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضع در دست بررسی است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح های متعدد امنیتی توسط ماموران انتظامی از ابتدای سال افزود: از ابتدای سال تاکنون 49 دستگاه موتورسیکلت از سارقان کشف و 25 سارق موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی بابلسر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مطلوب شهروندان با پلیس، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای پلیس فرصت ارتکاب جرم را از افراد سودجو سلب کرده و پلیس را در برقراری امنیت یاری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری 2 سارق موتورسیکلت در بابلسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 2 سارق موتورسیکلت در بابلسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید