سرمربی اندرلخت: روستوف تیم خطرناکی است

به گزارش لحظه عکاسی، سرمربی تیم فوتبال اندرلخت بلژیک در آستانه بازی برابر روستوف در چارچوب مرحله سوم لیگ قهرمانان اروپا یاران آزمون و عزت اللهی را تیم خطرناک و با انگیزه ای قلمداد کرد.

سرمربی اندرلخت: روستوف تیم خطرناکی است

به گزارش لحظه عکاسی، رنه ویلر، سرمربی سوئیسی تیم مطرح اندرلخت بلژیک در مورد بازی امروز (سه شنبه) برابر تیم روستوف گفت: ما زمان کافی برای آماده سازی داشتیم، البته کسب مقام دومی لیگ برتر روسیه کار آسانی نیست و روستوف مقابل هوادارانش انگیزه زیادی دارد.

ویلر در ادامه گفت: می دانیم که روستوف تیم خطرناکی است و اطلاعات زیادی هم درباره این تیم در اینترنت وجود ندارد. سعی می کنم تا از بازیکنان باتجربه اندرلخت بهره بیشتری ببرم.

سرمربی تیم اندرلخت در رابطه با نتیجه احتمالی بازی هم گفت: نمی توانم چیزی بگویم. شاید بازی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند یا حتی یک بر صفر شکست بخوریم. این نتایج می تواند سرنوشت صعود را به بازی برگشت بکشاند.

ویلر در مورد علت به همراه نیاوردن دروازه بان سوم تیمش به روسیه گفت: اولین مسئله سختی دریافت ویزا جهت سفر به روسیه است و دو دروازه بان تیم اندرلخت آماده هستند و بعید می دانم مسئله ای در این رابطه پیدا کنیم.

منبع: تسنیم

به "سرمربی اندرلخت: روستوف تیم خطرناکی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی اندرلخت: روستوف تیم خطرناکی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید