واکنش فتح الله زاده به نقل قول اشتباه، نگفتم استراماچونی می آید

به گزارش لحظه عکاسی، درحالی که قرار بود تکلیف سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال امروز دوشنبه معین گردد، با وجود خاتمه ساعات اداری بانک، خبری از دریافت پول توسط استراماچونی و زمان بازگشت وی به ایران نشد.

واکنش فتح الله زاده به نقل قول اشتباه، نگفتم استراماچونی می آید

با این حال عصر دوشنبه اظهار نظری از علی فتح الله زاده در بعضی کانال های اطلاع رسانی منتشر شد که طی آن عنوان شده بود سرمربی استقلال در راه ایران است.

علی فتح الله زاده در مصاحبه با لحظه عکاسی به این اظهار نظر واکنش نشان داد و گفت: مطلبی در فضای مجازی به نقل از من در مورد زمان بازگشت استراماچونی به تهران دست به دست می گردد که این نقل قول من نیست و منبع این خبر برای من نامشخص است. تاکید می کنم که بنده فعلا در استقلال سمت و مسئولیتی ندارم و لذا به هیچ وجه در این خصوص اظهار نظری نداشته و نخواهم داشت.

فتح الله زاده تاکید نمود: آخرین اظهار نظر من در مورد استراماچونی دیروز بود که در آن تاکید نمودم آقای خلیل زاده شبانه روزی در حال زحمت کشیدن است تا مشکل اقتصادی سرمربی حل گردد و موثق ترین منبع برای اظهار نظر در این خصوص خود آقای خلیل زاده هستند که به ریز در جریان امور هستند و به موقع نیز اطلاع رسانی می نمایند.

گزینه مدیرعاملی آبی ها گفت: بنا به گفته آقای خلیل زاده پول مربوطه در بانک ایرانی شعبه رم موجود است و احتمالا مراحلی برای انتقال به حساب استراماچونی دارد. ما هم بی صبرانه منتظریم تا سرمربی استقلال هرچه زودتر به ایران بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش فتح الله زاده به نقل قول اشتباه، نگفتم استراماچونی می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فتح الله زاده به نقل قول اشتباه، نگفتم استراماچونی می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید